Tworzymy Strony Responsywne

strony-responsywne-www-sklepy-projektowanie-gorzow-wlkp

Powinieneś pamiętać, że Internet można dzisiaj zamknąć nawet w kieszeni. Użytkownicy coraz częściej i chętniej surfują po sieci z pomocą urządzeń o wyraźnie mniejszych ekranach, niż ten od komputera. Tablety i smartfony idą w ruch, powinno więc się do nich dostosować.
Jak myślisz: co robi statystyczny internauta, gdy natrafia na nieczytelną stronę WWW? Sili się, by wytężyć wzrok? Naturalnie, że nie! Zamyka ją bez zawahania i przechodzi na serwis konkurencji. Czy wiesz, jak prezentuje się Twój serwis na smartfonie? Jest przystępny? Czy masz świadomość, że bez dostosowania się do urządzeń mobilnych klienci mogą Ci przejść koło nosa? I w końcu: czy zdajesz sobie sprawę, że liczebność użytkowników mobilnych wciąż rośnie?Jeśli nie chcesz zostać w tyle, skorzystaj z naszych usług. My bardzo dobrze rozumiemy najnowocześniejsze potrzeby klientów. Wiemy, że projektowanie serwisów WWW nie jest tylko sztuką dla sztuki – tu liczy się funkcjonalny i intuicyjny design. Tutaj sprawdza się również konkretna wiedza na temat sieci. Tylko ona przekłada się na zyski. Dlatego też oferujemy Ci w pełni skuteczne, kompetentne i estetyczne responsywne portale internetowe. W ten sposób zaistniejesz nawet na małym ekranie.

Co daje responsywność?

To idealne wyjście na trwającą już rewolucję mobilną. Tworzymy strony, które automatycznie są świetnie przystosowane do wyświetlania na smartfonach i tabletach, a nie tylko na komputerach. Takie nastawienie do tematu tworzenia stron daje nam pewność, że strona nie stanie się “niewidzialna” za dwa – trzy lata, kiedy większa część internautów przesiądzie się na urządzenia mobilne, a komputery odstawi w kąt.
Już dziś większość z nas co najmniej kilkanaście razy wyszukiwało czegoś w Google w swoim smartfonie. Jakże drażniąca jest nawigacja na stronach nie dostosowanych do interfejsu dotykowego!

Jak to działa?

Responsywna strona internetowa automatycznie dopasowuje się do różnych rozmiarów ekranu. W razie potrzeby zmienia nawigację (by była łatwiejsza w obsłudze), a także rozmiar czcionek, odstępów między nimi, obrazków i innych składników layoutu (by była w pełni czytelna). Tak przygotowany serwis WWW dobrze będzie się czytało nie tylko na laptopie czy komputerze stacjonarnym, ale i smartfonie, IPhonie oraz każdym tablecie. Projektowanie responsywnych serwisów internetowych to nie przyszłość. To standard.

2015-05-20_08-09-54